Podziękowanie

Wielki dzień za nami. Opadliśmy z emocji i przede wszystkim z sił :D ale jednak chcielibyśmy bardzo bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wczoraj byli z nami.

Wasza frekwencja przeskoczyła nasze najśmielsze oczekiwania! I właśnie za to...

Dziękujemy !!!

Do dwóch dni opublikujemy ankietę i będziemy ogromnie wdzięczni za Wasz feedback. Przygotowujemy dla Was fantastyczne niespodzianki w zamian za wypełnione ankiety :)

I na koniec kilka bardzo osobistych słów ode mnie :)

Nie wszystko jak tak różowe i piękne :) Miałam wiele wątpliwości i ogrom chwil całkowitego zwątpienia w to co robimy. W to czy się uda. W to czy ktokolwiek poza sklepami do nas przyjedzie. Były momenty, że chciałam to wszystko rzucić i wrócić do zwykłego życia zwykłej mamy i etatowego pracownika. Te chwile, kiedy chciałam zaprzepaścić ostatnie tygodnie bez snu, z całkowitym brakiem apetytu, z głową kipiącą pomysłami i obserwacją komentarzy pt "już nie mogę doczekać się craftshow" utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że już za późno żeby się wycofać. Klamka zapadła, idziemy naprzód z całą mocą!

W tej decyzji pomogło mi to, że było ze mną kilkoro ludzi, takie moje prywatne wsparcie, bez których nic nie miałoby sensu. Tymi osobami są przede wszystkim: mój Mąż, współorganizator. Całe zaplecze techniczne spoczywało na nim i wiele kwestii, których ja już nie ogarniałam. To także on budził mnie, gdy zasypiałam zmęczona nad laptopem i dzięki niemu byliście w stanie ogarnąć rozmieszczenie poszczególnych atrakcji :) Ponadto: wszystkie osoby, które tak jak my, z czystego wolontariatu postanowiły wesprzeć inicjatywę. Są nimi:

 • moja Mama. Która zawsze jest i nigdy nie traci wiary w to co robię. 
To właśnie dzięki niej mieliśmy możliwość stać się na kilka dni kiepskimi rodzicami ale za to dobrymi organizatorami :)

 • Zuza z Decu Style. Całkowicie nieprzeciętna osoba. Wspaniała dusza w przepięknym ciele. Zaskakująca swoją kreatywnością. Twarz Wytnij Wklej. 
Zuzia nie tylko prowadziła otwarte warsztaty, na które tak chętnie przyszliście ale także przygotowywała razem z nami budynek na przyjazd sklepów i uczestników wydarzenia.
Zu, tak oficjalnie: dziękuję Ci za to, że jesteś. Cieszę się ogromnie, że nasze drogi się gdzieś zupełnie przypadkowo zeszły <3

 • Monika i Miłosz. Para cudownych ludzi, na których, jak się przekonaliśmy, jesteśmy w stanie liczyć w podbramkowych sytuacjach.
Ogromna pomoc w przygotowaniu budynku na craftshow'owy nalot :) A także wielka pomoc w trakcie trwania imprezy - ogarnianie tego, co działo się na miejscu, szatni i przede wszystkim tego pobojowiska jakie zostało po. Dziękuję z całego serca! Macie u nas pyszną kolację :)

 • Małgosia Salamon. Bardzo ciepła osoba, która stanęła na głowie aby wesprzeć mój szalony pomysł stworzenia Kina artystycznego. 
Gosiu, dziękuję Ci za zaangażowanie i wierzę, że ten wysiłek nie poszedł na marne. Już mam pomysł jak wykorzystać naszą wspólną pracę, nie tracę wiary :)

 • Małgosia Klima. Jednym słowem: Niesamowita! Ktoś taki, kogo nie spotyka się na co dzień ot tak. Mama 4 dzieci, będąca doskonałym przykładem, że o marzenia warto walczyć. Cudowna, nieprzeciętna, z sercem na dłoni. To własnie dzięki niej mieliście przyjemność stworzyć własne poduszki. To także Małgosia koordynowała promocję w Centrum Handlowym Zakopianka poprzez otwarty pokaz i warsztat. 
Gosieńko, dziękuję po stokroć, że dałaś się wciągnąć w to szaleństwo :) Obiecuję, że to nie koniec naszej wspólnej kreatywnej drogi :) Cieszę się mając w swoim otoczeniu kogoś takiego, jak Ty!

 • Agnieszka Pietras, urocza, jak z bajki, dziewczyna. To Aga z pasją podzieliła się z Wami tajnikami kaligrafii i także pod jej okiem uczestnicy mieli okazję uszyć wspaniałe torby.
Aga, cieszę się niemożliwie, że udało mi się namówić Cię na udział w tym przedsięwzięciu. To było szaleństwo szyte kolorowymi nićmi :) Wierzę, że to był dopiero początek naszej kreatywnej współpracy.

 • Ola, Ola oraz Sara. Trójka wspaniałych dziewczyn, które ogarnęły szatnię oraz promocję wydarzenia.
Dziękuję dziewczęta, to, że tyle ludzi do nas przyszło, to Wasza ogromna zasługa.

 • Maria Specjał Skupieńska. Przekochanej kobiecie, która jest doskonałym przykładem na człowieka - chodzącą Pasję. To właśnie Marysia mimo wielu przeciwności losu pojawiła się, postawiła całe studio fotograficzne a także poprowadziła dla Was warsztat z fotografii.
Marysia. Dziękuję, wiem ile nerwów Cię to kosztowało. Jestem Ci winna tę pyszną gorącą czekoladę, więc niebawem Cię wyściskam raz jeszcze :)


Mogłabym wymieniać tak bez końca, bo na prawdę jest komu dziękować. W skrócie podziękuję jeszcze: dziewczynom z Shake&Bake za Waszą obecność i dogadzanie podniebieniom uczestników (!!! :), Piotrkowi, który dzielnie poprowadził imprezę, chłopakom z Anime za umilenie czasu dzieciaczkom, dziewczynom ze Scrap Butiku, które tak dzielnie przygotowały wszystkie filmy, paniom Joasi  i Justynie  za wielką pomoc w promocji w sąsiedztwie, panu Wojciechowi za wsparcie warsztatów szyciowych, panu Jackowi oraz Wojtkowi i Tomkowi za pomoc w ogarnięciu kwestii stołów i krzeseł, paniom: Iwonie Tamborskiej, Pani Ani Walaszczyk za występy w kinie, pani Gosi (tak cudownie artystycznie zakręconej) za wsparcie Zakopianki i porcelanowych warsztatów, Waldkowi (Ty wiesz..), panu Rafałowi za wsparcie techniczne, panu Robertowi, dyrektorowi placówki za wielką wyrozumiałość, pani Eli Doroszkiewicz, panu Tomaszowi za plakaty a także wszystkim patronom medialnym (ale o tym już z osobna będzie :) ).

Podsumowując: dziękuję! I jeśli o kimś nie wspomniałam, to bardzo przepraszam, powolutku wracam do szarej codzienności :)  Uffff....

to jak... do zobaczenia za rok?


Kasia

16 komentarzy:

 1. Kasiu, dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 2. To ny dziękjemy! Było super! I za rok pewno też będzie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. MyArt & Photography26 października 2014 19:43

  Bawiłam się rewelacyjnie, i bardzo bardzo dziękuję Wam za to ;) do zobaczenia za rok

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasieńko, dziękuję Ci z całego serca... do zobaczenia za rok! Na tym Craftshow wiele się nauczyłam... jestem przeszczęśliwa, że mogłam tam być

  OdpowiedzUsuń
 5. Studio Hobbyland26 października 2014 20:25

  My jako wystawiający się sklep baardzo dziękujemy za wspaniałą organizację, za pracę włożoną w ułatwienie nam pracy, za towarzystwo, za całą organizację i za wszystko to co pozwoliło nam spotkać się z naszymi klientami na żywo. A wszystkim którzy byli obecni na crafshow bardzo dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska. Jesteśmy mega naładowani pozytywną energią. Dziękujemy również innym sklepom za wspaniałe towarzystwo:)) ekipa sklepu studiohobbyland.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. marysza blogspot26 października 2014 20:27

  Kasiu, to my dziękujemy! Że mieliśmy się gdzie podziać w tą zimną sobotę i mogliśmy spędzić mega giga kreatywny dzień!!! Z niecierpliwością czekam na Craftshow 2015! I doceniajcie ludziska starania organizatorki, bo mało kto by aż tyle serca i wysiłku włożył w organizację takiego wydarzenia :) Dziękujemy :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wprawdzie nie poznałyśmy się:) chyba? ale z całego serca dziękuję za organizacje tak wspaniałej imprezy. Do zobaczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję :) Super impreza! Bawiłam się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasiu,no ja myślę,że za rok...cudownie było Cię widzieć i pogadać choć ta krótką chwilkę :*

  OdpowiedzUsuń
 10. To było prawdziwie twórcze szaleństwo! Powtórzmy to na wiosnę ;);)

  OdpowiedzUsuń
 11. Magdalena Chalecka27 października 2014 10:01

  ech...... żałuję, że nie byłam, ale nawet jakbym cofnęła czas - nie mogłabym jechać.
  Może za rok :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kasiula, było cudnie, dużo bardzo urozmaiconych i fantastycznych rzeczy w jednym miejscu, jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej Ekipy :) Do zobaczenia za rok

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo Wam dziękuję za Craftshow 2014!!! Było super, uwielbiam tą imprezę, za rok jak Bóg pozwoli znowu przyjadę :-)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Super impreza, tyle dobrego w jednym miejscu, gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 15. Iwona Nowakowska28 października 2014 18:12

  To była wspaniała, bardzo kreatywna impreza.
  Bardzo dziękuję w imieniu swoim i synka:-)
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo dziękujemy! Było super i koniecznie do zobaczenia za rok :)))

  OdpowiedzUsuń