Dla dzieci

Dla najmłodszych odwiedzających także przygotowaliśmy moc atrakcji! 
Wspólnie z grupą animacyjną AniMe zapraszamy do Strefy Relaksu (I piętro), gdzie o nie zabraknie balonowego zoo, szalonych zabaw z chustą animacyjną oraz pięknie wymalowanych małych buziaków! W godzinach 10:00 - 14:00 AniMe są do Waszej dyspozycji!Zapraszamy także na atrakcje przygotowane przez dpCraft i linię Kids – z radością zapraszamy dzieci do odwiedzenia specjalnego stanowiska, na którym wspólnie odkryjemy nieprzeciętne możliwości produktów kreatywnych dla dzieci, z dedykowanej linii dpCraft Kids! Twórcze zabawy poprowadzi utalentowany i sympatyczny Design Team firmy DP Crat.

AniMe, to trójka pasjonatów, którzy w pracę z dzieciakami wkładają całe swoje serca oraz... ogrom uśmiechu i wielkie pokłady pomysłowości. Poznajcie:

- Artka, studenta Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Artek jest wykwalifikowanym animatorem i wychowawcą kolonijnym. Wolne chwile spędza na obozach sportowych jako niezłomny wychowawca. Uśmiech i poczucie humoru nie opuszczają go nawet przy najbardziej pochmurnych dniach. Wieczny optymista, król sceny kabaretowej :)
- Jagodę, magister Turystyki i Rekreacji. Turystycznie chodzi po górach i rekreacyjnie biega. Jest wykwalifikowanym przewodnikiem beskidzkim i animatorem w jednym. Lata spędzone w harcerstwie nauczyły ją obowiązkowości i zaradności – dzięki czemu jest znakomitym wzorem do naśladowania dla swoich podopiecznych. To chodzący wulkan pozytywnej energii. Uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy :)
Krystiana, absolwenta studiów historycznych, pasjonata Europy Wschodniej. Krystian, to wykwalifikowany animator i wychowawca kolonijny. Ostoja spokoju i opanowania – nikt i nic nie jest go w stanie wyprowadzić z równowagi. Baterie ładuje zazwyczaj podczas aktywnego wypoczynku. Niezrównany organizator, pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. To ulubieniec wszystkich milusińskich :)Nasi animatorzy na co dzień organizują:
- niezapomniane urodziny dla dzieci
- imprezy tematyczne ( Mikołajki, Dzień Dziecka itp.)
- animacje na weselach i innych imprezach okolicznościowych
- imprezy plenerowe
- imprezy firmowe
- wycieczki z wykwalifikowanym przewodnikiem górskim

Spełniając marzenie swojego malucha, z całą odpowiedzialnością polecamy serdecznie AniMe jako ubarwienie każdej dziecięcej zabawy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz