Spersonalizowana torba na zakupyPodczas warsztatów nauczę was jak uszyć wyjątkową torbę zakupową (niekoniecznie musi być przeznaczona na zakupy oczywiście).

Warsztaty skierowane są dla osób które chcą się nauczyć podstaw szycia lub osób, które te podstawy znają ale chciałyby zrobić dla siebie wyjątkową, spersonalizowaną torbę. Za pomocą pisaków do tkanin i pięknych materiałów każdy uczestnik stworzy wyjątkową pracę. Będziemy się wzorować torbą ze zdjęcia, z troszkę mniej skomplikowanymi wzorami.

Maszyny do szycia Janome QXL 605 dostarcza oficjalny dystrybutor Janome, firma Eti

Ilość uczestników: 7-10 osób
Czas trwania: 2-3h
Cena: 55 zł / os.
Godz.: 17:30 - 19:30

W ramach opłaty uczestnik otrzymuje torbę zakupową, którą sam stworzy z udostępnionych mu materiałów. Tkaniny będą miały różne wzory i kolory więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidziane są też gratisowe chusteczniki dla każdego z uczestników.

Co ze sobą zabrać? 
Na zajęcia uczestnik może przynieść (wszystko będzie dostępne na miejscu, ale wiem że niektórzy najbardziej lubią korzystać ze swoich własnych przyborów):
- krótki ulubiony cytat/powiedzenie (4-6 słów)
- ostre nożyczki do cięcia tkanin,
- pisaki do tkanin,
- miękki ołówek (2B, 4B itp.)

Zapisy i informacje: [email protected]


Agnieszka Pietras - Marysza

Hej! Tu Marysza! Jestem rudowłosą studentką języka biznesu. W 2010r. skończyłam Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora na kierunku witraż. Ze sztuką miałam do czynienia od bardzo wielu lat, ale nigdy nie byłam dobra ani w malarstwie, rysunku czy rzeźbie. Jakoś nie mogłam znaleźć dziedziny idealnej dla siebie. Chwilę po skończeniu liceum przez przypadek wpadłam na jakieś szyciowe blogi i przepadłam. Zakochałam się w szyciu i kolorowych tkaninach! Sama nauczyłam się podstaw i nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez tego kreatywnego akcentu! Uwielbiam jak otacza mnie mnóstwo kolorów i wzorów! Szyję notesy, torby, portfele, poszewki, narzuty.. i masę innych rzeczy! Czasem nawet zdarzy mi się przerobić/uszyć jakieś ubranie ale jeszcze nie mam odwagi żeby na poważnie się za to wziąć. Jak wspominałam – uwielbiam szycie ale też chciałabym innych zarazić moją małą pasją i pokazać, że początki w cale nie są takie straszne jak by się mogły wydawać! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz