Mini album na blejtramie


Zapraszam serdecznie na wspólne scrapowanie.
Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję wykonać samodzielnie mini album na blejtramie. Praca, którą wykonamy to ciekawa, przestrzenna forma, dzięki której nadamy oprawę miłym wspomnieniom i które będą cieszyły nasze oko każdego dnia. Uczestnicy warsztatów otrzymają wszystkie niezbędne materiały do wykonania pracy a także będą mieli dostęp do narzędzi udostępnianych przez instruktora. Uczestnicy warsztatów pracować będą z najnowszymi papierami, kwiatami oraz dodatkami Prima Marketing. Wykonaną pracę oraz niewykorzystane materiały, uczestnicy zabierają do domu.
Sponsorem warsztatów jest:

Liczba uczestników - min. 10 - max. 20 os. 
Czas trwania - 4 godziny
Koszt - 120 zł / osoba
Godzina: 14:15 - 18:15
Sala: B

Co ze sobą zabrać? 
Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie na warsztaty: nożyczek do precyzyjnego wycinania oraz nagrzewnicy.
Zapisy i informacje: 
Ania Hababicka - Encza

Mam na imię Ania, choć większość z Was zna mnie, jako Encze z blogu Enczowo/Handmade by Encza.
Swoją przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam 7 lat. Poszukując kartki na urodziny koleżanki natknęłam się w sieci na wyjątkowe kartki wykonywane metoda scrapbookingu – to była miłość od pierwszego wejrzenia:) Prowadzę bloga oraz firmowy profil na Facebooku, współpracuję z wieloma galeriami oraz wykonuję różnego rodzaju prace na indywidualne zamówienie. W mojej ofercie znajdziecie przede wszystkim: kartki okolicznościowe, albumy, ramki oraz pełna oprawę ślubną. Współpracuję również z Polskimi i zagranicznymi firmami, dla których projektuję.

Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów i pracuje zawodowo. W wolne weekendy wyruszam w Polskę, aby dzielić się swoją pasją z innymi, prowadząc warsztaty z technik scrapbookingu. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością: www.encza.blogspot.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz