Biała przestrzeń oswojona czyli kolorowe LO na białej bazie

 

Podczas warsztatów wykonamy pracę 30*30 cm, zwaną potocznie skrapem lub LO (layout), używając białej bazy, która dla wielu skraperek wydaje się być przestrzenią nie do ujarzmienia. Będziemy delikatnie mediować, układać kompozycję z kolorowych skrawków papierów i różnorodnych dodatków aby na końcu otrzymać wesoły i kolorowy LO. Po tych warsztatach już nigdy nie pomyślicie patrząc na biały papier - co ja mam zrobić z tą przestrzenią?? Będziemy korzystać z mgiełek, masek i tuszy. Opowiem Wam również trochę o kompozycji i ogólnych zasadach tworzenia LO. Będziemy pracować ze wspaniałą kolekcją "Day Dreamer" American Crafts.
Sponsorem warsztatów jest: 


Liczba uczestników - min. 6 - max. 12 
Czas trwania - 3 godziny
Koszt - 90 zł / osoba
Każdy uczestnik otrzyma wszystkie niezbędne materiały do wykonania LO oraz dostęp do niezbędnych narzędzi.
Godz.: 11:00 - 14:00
Sala: B

Co ze sobą zabrać? 
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie jednego lub kilku zdjęć czarno - białych lub w pastelowych barwach na neutralnym tle. Zdjęcia nie powinny być duże. Polecany przeze mnie maksymalny format to 10*10 cm. Poszczególne zdjęcia mogą mieć różne wymiary. Oprócz zdjęć każdy uczestnik powinien posiadać nożyczki, ołówek, czarny pisak i linijkę. Mile widziany będzie również bloczek akrylowy do stemplowania, jednak nie jest on konieczny.

Zapisy i informacje: 

Ania Komenda - Moriony


Co mogę powiedzieć o sobie? Na pewno tyle, że nie urodziłam się z genem monochromatyczności. Uwielbiam kolor, co widać w moich pracach. W scrapbookingu najbardziej lubię jego kronikarską "funkcję". Uwielbiam oprawiać zdjęcia mojej rodziny w albumy. Mam ich w swojej kolekcji kilkadziesiąt, w różnych formach, kształtach i na różnych bazach. Kolorowe i radosne prace to kwintesencja mojego stylu. Zapraszam Was na mojego bloga: http://www.skrapowisko-proznosci.blogspot.com/

1 komentarz:

  1. Super... bardzo bym chciała

    OdpowiedzUsuń