Decoupage na bombce


Na kursie wykonamy bombkę na choinkę z wybranym motywem serwetkowym. Motyw będzie wypukły. Efekt uzyskamy na trzy różne sposoby – powinien być taki, żeby inne bombki pospadały z wrażenia ;)

Liczba uczestników: min. 6 - max. 12 

Czas trwania: 2 - 2,5  godziny
Stopień zaawansowania: średni
Koszt: 85 zł / osoba
Godz.: 13:15 - 15:15

Co ze sobą zabrać?
Uczestnicy mogą zabrać ze sobą swoje ulubione nożyczki i pędzle, a także wybrany motyw serwetkowy (w liczbie co najmniej 2 sztuk). Nie jest to jednak konieczne, ponieważ wszystkie materiały i narzędzia będą  zapewnione.  Do dyspozycji będą bombki styropianowe lub plastikowe. Na miejscu instruktor objaśni w jakie preparaty zainwestować aby osiągnąć zamierzony efekty i podpowie gdzie można je zakupić tak, aby podobną pracę można było powtórzyć w domu. 
Małgorzata Rawska
Wiek: XXI. Jak wszyscy
Wykształcenie: magister sztuki (krakowska ASP)
Życiorys artystyczny: urozmaicony - rysunek i malarstwo (akwarele, akryl, pastele), małe formy rzeźbiarskie, ilustracje do książek, projektowanie graficzne, pisanie ikon, rękodzieło artystyczne
Pasje: sztuki wszelakie, najchętniej piękne i nadające otoczeniu kolory, a życiu koloryt. Pasja pouczania i wymądrzania (wdrukowana w DNA) pozwoliła się wprzęgnąć w służbę pożyteczności (czy też użyteczności) społecznej i przybrała postać nauczania na kursach. Sądząc po pracach kursantek – całkiem skutecznie, (choć zdrowy rozum podpowiada, że zasługa polegała raczej na nieprzeszkadzaniu).

Choroby: ADHD w rękach, co skutkuje zajmowaniem się wieloma technikami  rękodzieła artystycznego (naraz).
Zainteresowanych moimi pracami zapraszam na bloga http://migoshia.blogspot.com/, a moimi kursami na stronę http://rawska.art.pl/kursy.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz