Kartki okolicznościowe wg Enczy


Zapraszam serdecznie na wspólne scrapowanie.
Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję wykonać samodzielnie dwie kartki okolicznościowe. Będziemy rozmawiać na temat kompozycji oraz doborze odpowiednich materiałów do wykonania kartek w technice 3D. Uczestnicy warsztatów otrzymają wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac a także będą mieli dostęp do narzędzi udostępnianych przez instruktora. Uczestnicy warsztatów pracować będą z najnowszymi papierami, kwiatami oraz dodatkami Prima Marketing.
Wykonaną pracę oraz niewykorzystane materiały, uczestnicy zabierają do domu.
Sponsorem warsztatów jest:

Liczba uczestników - min. 10 - max. 20 os. 
Czas trwania - 3 godziny
Koszt - 100 zł / osoba
Godzina: 10:00 - 13:00 
Sala: A

Co ze sobą zabrać? 
Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie na warsztaty: nożyczek do precyzyjnego wycinania oraz zestawu do tuszowania (gąbeczka + tusz).
Zapisy i informacje: 

Ania Hababicka - Encza

Mam na imię Ania, choć większość z Was zna mnie, jako Encze z blogu Enczowo/Handmade by Encza.
Swoją przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam 7 lat. Poszukując kartki na urodziny koleżanki natknęłam się w sieci na wyjątkowe kartki wykonywane metoda scrapbookingu – to była miłość od pierwszego wejrzenia:) Prowadzę bloga oraz firmowy profil na Facebooku, współpracuję z wieloma galeriami oraz wykonuję różnego rodzaju prace na indywidualne zamówienie. W mojej ofercie znajdziecie przede wszystkim: kartki okolicznościowe, albumy, ramki oraz pełna oprawę ślubną. Współpracuję również z Polskimi i zagranicznymi firmami, dla których projektuję.

Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów i pracuje zawodowo. W wolne weekendy wyruszam w Polskę, aby dzielić się swoją pasją z innymi, prowadząc warsztaty z technik scrapbookingu. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością: www.encza.blogspot.com 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz